Do Brna se letos v červnu po mohla letech vrátí na výstaviště železniční veletrh. Ještě v první dekádě tohoto století byly novinky na kolejích pevnou součástí strojírenského veletrhu, ale postupně výrobci směřovali svou prezentaci jinam. Má to změnit akce s názvem Rail Business Days, která se uskuteční od 7. do 9. června. Podle Jany Rosenbergerové z pořadatelské společnosti Via Pro Motion má veletrh značnou šířku záběru, protože přijedou nejen výrobci vozidel a komponentů a dopravci, ale i ti, kteří se zabývají zabezpečením, stavbou infrastruktury či provozními záležitostmi a také výzkumem a vývojem. První den budou součástí i odborné konference, řekla ČTK.
Zajímavé akce | 28. 03. 2022
Aktuální vývoj celosvětové pandemie SARS – CoV-2 a s ním související mimořádná opatření nařízená vládou aktuálně neumožňují konání hromadných akcí včetně veletrhů.
Zajímavé akce | 08. 04. 2021
Termín veletrhu HANNOVER MESSE 2020 se přesouvá na 13. – 17. července. Veletržní správa Deutsche Messe AG tím reaguje na celosvětový vývoj v souvislosti s virem Covid 19 (Coronavirus).
Zajímavé akce | 06. 03. 2020
V rámci letošního programu byla odpolední panelová diskuze věnována otázce: Jak přežít e-commerce? Panelové diskuze zúčasnili: Libor Hudeček, Last Mile Chief Officer, MALL Group; Martin Baláž, Vice-president & Country Manager for the Czech Republic and Slovakia, Prologis; Miloš Malanik, CEO, DPD CZ; Jiří Štěpán, ředitel marketingu SERVISBAL OBALY; Ondřej Žák, výkonný ředitel, Zásilkovna; Pavel Včela, Division Manager, GLS CZ.
Zajímavé akce | 13. 11. 2019
Nedílnou součástí letošního programu konference Speedchain bylo i zaměření na energetickou udržitelnost podnikání v logistice. Tomuto tématu byl na konferenci věnován celý blok prezentací v sekci A.
Zajímavé akce | 11. 11. 2019
Do Břevnovského kláštera v Praze se v rámci čtrnáctého ročníku mezinárodní logistické konference SpeedChain sjeli odborníci z řad logistiků, e-commerce či oblastí technologií výrobních a obchodních procesů. Přítomni byli také zástupci z řad obalových technologií, dopravních a přepravních společností. Na konferenci bylo letos přihlášeno na 700 registrovaných účastníků.
Zajímavé akce | 07. 11. 2019
Dubnový, v pořadí již 19. Energetický kongres ČR přinesl již tradičně pohled nejrůznějších odborníků nejen na aktuální vývoj ve světové a evropské energetice, ale pokoušel se současně odpovědět také na otázky týkající se globální transformace celého odvětví energetiky.
Zajímavé akce | 13. 06. 2019
Výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích bude patřit od pátku do neděle (10.5.-12.5) motoristům. Na letošním Autosalonu se představí několik novinek, mezi nimiž bude i model Scala, který mladoboleslavská automobilka Škoda uvedla nedávno na trh. ČTK o programu výstavy informovala provozní ředitelka Zahrady Čech Michaela Mokrá.
Zajímavé akce | 07. 05. 2019
Amazon rozšiřuje program prohlídek českého distribučního centra pro veřejnost. Umožní tak ještě více lidem podívat se na vlastní oči, co se děje v zákulisí společnosti, o které se po celém světě tolik mluví.
Zajímavá akce | 14. 02. 2019
Cílem 6. ročníku mezinárodního veletrhu FOR LOGISTIC je představení inovací a trendů v oblasti logistiky, dopravy, skladování a navazujících oborů s prezentací co nejefektivnější moderní techniky a technologií pro budoucnost řešení.
Zajímavé akce | 21. 01. 2017
Eulog.cz je mediálním partnerem logistické konference Logistics Ride, která se koná 3. – 4. listopadu 2016 v Ostravě. V rámci partnerství se naši čtenáři a partneři můžou na tuto logistickou jízdu dostat levněji prostřednictvím slevového kódu.
Logistika | 27. 07. 2016

   Další články >>