Videogalerie

Řekli jsme si, že atmosféru konference, veletrhu nebo jiných akcí z oboru přenesou lépe právě videa než samotné fotografie. Z tohoto důvodu jsme postupně začali na akcích tvořit krátké videoreportáže. Tato krátká, většinou 2 minutová, videa vám rychle přestaví ty nejdůležitější záběry z akce, kterých jsme se zúčastnili. Všechna videa najdete také na našem YouTube.

   Další videa >>

EULOG: World of Material Handling - veletrh manipulační techniky společnosti Linde

Začátkem května uspořádala společnost Linde MH akci s názvem World of Material Handling. Jednalo se o 3-týdenní akci, která měla za cíl prezentovat novinky, trendy a vize do budoucnosti, které Linde MH má. Akce byla také interaktivní a návštěvníci si sami mohli vyzkoušet a osahat novinky nejen v manipulační technice. Z této akce jsme natočili krátké video, které si zde můžete prohlédnout. Fotky najdete ve fotogalerii.

07. 05. 2014

EULOG: Těžký vozík řady 1401 od Linde v akci

Začátkem dubna 2014 pořádala společnost Linde MH exkurzi do závodu VOP CZ, kde se vyrábí těžký vozík Linde řady 1401. Eulog byl při tom a vytvořil krátké video ukázky vozíku na volné ploše. V naší fotogalerii také můžete vidět spoustu fotek z této akce.

24. 04. 2014

Eulog na EMBAX - Packaging Live 2014

V rámci veletrhu Embax se konala také akce Packaging Live 2014, kde byla představena unikátní balicí linka. Ta byla i letos inovovaná. Logistický portál Eulog se rozhodl natočit průběh balicí linky. Můžete se také těšit na krátké povídání k jednotlivým strojům.

27. 02. 2014

   Další videa >>