Společným jmenovatelem pracovišť, škol, převlékáren nebo sportovišť jsou šatní skříně. Na trhu existuje nepřeberné množství šatních skříní lišící se nejen barvou, velikostmi, členěním, ale i bezpečnostními prvky a účelem využití. Při výběru je nutné se zamyslet, kde bude šatní skříň umístěna, k čemu bude využita, co musí splňovat a samozřejmě jaký bude mít design a barvu. S výběrem pomůže společnost Manutan s jejich širokou nabídkou více než 1 000 druhů šatních skříní a veškerého šatního příslušenství.
Skladování | 11. 05. 2020
Již více než 30 let se společnost DENIOS zabývá vývojem a výrobou produktů pro bezpečnou manipulaci a skladování olejů, hořlavin, pohonných hmot, odpadů a jiných nebezpečných látek. V široké nabídce DENIOSu naleznete komplexní řešení pro předpisové skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, samotnými záchytnými vanami z oceli nebo plastu různých velikostí počínaje a skladovacími kontejnery, určenými pro vnější i vnitřní umístění, konče. Velmi žádanými produkty z DENIOS sortimentu jsou také bezpečnostní skříně na nebezpečné látky, podlahové plošiny a sorbenty. Portfolio produktů završují individuální projekty v podobě ucelených skladovacích systémů podle zadání a potřeb zákazníka, které zároveň splňují legislativní požadavky na správné skladování nebezpečných chemických látek.
Skladování | 24. 04. 2020
Budoucí bezpečnost automatizace bude zahrnovat stroje, které se učí. Pokroky v oblasti umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML) mohou vést roboty a další průmyslové stroje k tomu, aby se učily z obrovského množství údajů souvisejících s bezpečností..
Skladování | 16. 04. 2020
Logistický sklad je jako mraveniště, plný pohybu, lidí i zboží. Aby bylo možné zboží optimálně uchovávat nebo přepravovat, je nutné zvýšit pozornost při sledování rizik. Jak zajistit bezpečnost zboží a jaké jsou hlavní rizikové faktory v logistickém skladu?
Skladování | 31. 03. 2020
Firma Steinbauer Lechner v jihočeském Lišově pracuje na obalech pro části rakety Ariane 6, jejíž vývoj zastřešuje Evropská kosmická agentura. Zakázka je za desítky milionů korun. Jihočeská společnost, která vyrábí speciální obaly, bedny i kontejnery, má největší odbyt v elektrotechnickém průmyslu, třeba obaly na servery dodává i firmám do amerického Silicon Valley. Konstrukčně složitější boxy vyrábí na díly aut Audi či BMW, které se převážejí na montáž mimo Evropu. ČTK to řekl jednatel firmy Petr Steinbauer.
Obaly | 28. 02. 2020
Bez vysokozdvižného vozíku se neobejde žádný větší sklad či firma. Na první pohled by se mohlo zdát, že na nich není nic moc zajímavého. Je ale dobré si uvědomit, že se jedná o kus techniky, který musí pracovat spolehlivě, bezpečně a často také nepřetržitě v režimu 24/7. Podívejme se na několik méně známých faktů, podle nichž je dobré kvalitní vysokozdvižný vozík do firmy vybírat.
Skladování | 21. 02. 2020
Správné a předpisové skladování hořlavin a jiných nebezpečných látek je důležitý faktor, který by společnosti manipulující s takovými látkami rozhodně neměly brát na lehkou váhu. Tak například vhodné skladování hořlavin může do budoucna zachránit nejen Vaše pracovní stroje a zařízení, ale dokonce celou provozovnu a v neposlední řadě i lidské životy. Správné skladování přispívá také k eliminaci nežádoucích dopadů na životní prostředí.
Skladování | 20. 02. 2020
Reklama a komunikace jsou nedílnou součástí každé společnosti. Je to jeden z prvků, pomocí kterého se firmy mohou odlišit od konkurence. Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů z této oblasti se představí od 28. do 30. dubna 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA, kdy bude probíhat již 27. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Veletrh již dávno dospěl do své plnoletosti a svou úrovní a obsahem dosáhl úrovně významného středoevropského veletrhu.
Obaly | 12. 02. 2020
Logistické obaly jsou důležitou a neodmyslitelnou součástí přepravy a skladování ve většině odvětví. Je-li typ přepravních obalů zvolen správně a s rozmyslem, může tato na první pohled nákladná položka nakonec přinést značné úspory. Při výběru bychom měli klást důraz na efektivní využití obalu, životnost obalu, možnost dvoufázového použití při transportu, údržbu, skladnost a další parametry. Trendem je v této oblasti nákup opakovaně použitelných plastových obalů.
Obaly | 16. 12. 2019
Společnost GEFCO, přední světový poskytovatel multimodálních řešení dodavatelského řetězce, podepsala smlouvu s firmou Airbus, globálním lídrem leteckého průmyslu. GEFCO pro Airbus zajistí přechod k čistšímu, ekologičtějšímu dodavatelskému řetězci. Postupnými kroky nahradí jednorázové obaly speciálními recyklovatelnými kontejnery pro opakované použití. Podpisem smlouvy se oba subjekty zavazují plnit nejpřísnější ekologické normy a současně zvýšit efektivitu leteckých nákladních přeprav.
Obaly | 22. 11. 2019
Společnost Emirates Flight Catering (EKFC), jeden z největších poskytovatelů stravovacích služeb na světě, představila nové obalové řešení pro další snížení plýtvání v rámci svých cateringových služeb. Společnost nahradila kartonové obaly opakovaně použitelnými přepravkami, které bude využívat na uskladnění a přepravu v průměru 100 000 porcí jídla denně podávaného na palubách letadel. Touto nejnovější ekologickou iniciativou ušetří EKFC 750 tun kartonového odpadu ročně, což odpovídá 260 000 metrů čtverečních lesa.
Obaly | 04. 11. 2019

   Další články >>