Týden zbývá do zahájení logistické konference SpeedCHAIN, která se uskuteční 3. a 4. listopadu v pražském Břevnovském klášteře. Jaká velká témata letos uslyšíme, na co nového se těšit a v čem se letošní konference liší od předchozích ročníků, nám prozradila manažerka konference Lucie Padevětová.
Logistika | 27. 10. 2016
Světový veletrh intralogistiky se kvapem blíží, a proto jsme se na některé informace doptali přímo ředitele veletrhu CeMAT 2016, Bernda Rohdeho.
Logistika | 18. 05. 2016
Logistika je atraktivní obor, který se neustále rozvíjí. O budoucnosti tohoto oboru svědčí i zájem o vzdělání mladých lidí v tomto oboru. O tom své ví i ředitelka SŠ logistické Dalovice, Vladimíra Štrynclová, se kterou je dnešní rozhovor.
Logistika | 04. 04. 2016
Dnešní rozhovor se zaměří na situaci silnic, dopravců, problémy s imigranty v zahraničí i vážení kamionů. Na naše otázky odpovídal Martin Felix, tiskový mluvčí Sdružení automobilových dopravců Česmad Bohemia.
Doprava | 24. 02. 2016
Dnešní rozhovor se bude týkat průmyslových nemovitostí, jejich vývoje, prognózy i současný stav. Na naše otázky odpovídal Martin Šumera, vedoucí oddělení průmyslových nemovitostí, 108 AGENCY.
Nemovitosti | 16. 02. 2016
Dnes jsme si pro naše čtenáře připravili rozhovor s logistickou osobností roku 2013 a zároveň předsedou Svazu spedice a logistiky Ing. Martinem Drábkem. O jeho kariéře, zájmech, aktivitách SSL a dalších věcech se dozvíte v našem rozhovoru právě teď.
Logistika | 10. 02. 2016
Dnes jsme zamířili do oblasti průmyslových nemovitostí a oslovili Jaroslava Kaizra, obchodního ředitele společnosti CTP. V našem rozhovoru se dozvíte jak o jeho kariéře, tak i o aktuální situaci na trhu průmyslových nemovitostí.
Nemovitosti | 03. 02. 2016
Logistický portál Eulog se v dnešním rozhovoru zaměřil na dodavatele a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem. Řeč je o společnosti Ekobal, která v současnosti pracuje na vývoji nového typu poloautomatického ovinovacího stroje. Na to a na další věci jsme se zeptali Ing. Renaty Dobešové, obchodní ředitelky.
Obaly | 26. 01. 2016
V rámci každoročně konající se Mezinárodní logistické konference SpeedChain, se předává i cena Gryf Supply ChainAward za logistickou osobnost roku. V roce 2015 se jí stal Ing. Bohumil Průša, vedoucí reprezentace Hafen Hamburg Marketing v Praze. Logistický portál Eulog ho na konferenci obdaroval tematickou lodičkou se slivovicí a nyní s ním přináší zajímavý rozhovor.
Logistika | 17. 12. 2015
Společnost LPS Automotive, brněnský výrobce plastových výlisků, výrazně zjednodušila logistický proces. K tomu jí stačila implementace informačního systému QI. O tom, jak zavedení systému QI probíhalo a pomohlo zlepšit interní procesy, mluvil Vojtěch Šebela, manažer logistiky.
IT | 16. 11. 2015
Logistické vzdělávací akce přináší jejich účastníkům zajímavé přednášky, možnost získání různých kontaktů a nevšední zážitek. Zvlášť, pokud mluvíme o Mezinárodní logistické konferenci SpeedChain. Dnes si můžete přečíst rozhovor s organizátorkou této akce, Lucií Padevětovou.
Logistika | 02. 11. 2015

   Další články >>