Do Břevnovského kláštera v Praze se dnes sjíždí přes 500 logistických odborníků, aby se zúčastnili jedenáctého ročníku mezinárodní logistické konference SpeedChain. Sledujeme pro vás aktuální dění a přinášíme online zpravodajství.
Logistika | 03. 11. 2016
Dnes do Břevnovského kláštera v Praze zavítá téměř 600 účastníků, aby se zúčastnili mezinárodní logistické konference SpeedChain, která letos nese téma: Logistika - transparentnost a flexibilita. Aktuální dění a online zpravodajství sledujte zde.
Logistika | 04. 11. 2015
Dnes se v KC GreenPoint koná logistické fórum s názvem Efficient Logistics Forum, známé jako Efektivní logistika. Eulog je zde a i dnes s námi můžete sledovat online zpravodajství přímo z akce.
Logistika | 13. 11. 2014
Dnes, 12. listopadu 2014, se otevřely brány Břevnovského kláštera, aby přivítaly stovky účastníků této vysoce odborné konference. Ta si pro ně připravila velmi bohatý a zajímavý program doplněný různými přednáškami a případovými studiemi. Logistický portál Eulog přináší online zpravodajství z této akce. Nezapomeňte sledovat i náš facebook, během dne se tam budou objevovat také krátké informace a snad i nějaké fotky.
Logistika | 12. 11. 2014