GTS získala za své ethernetové služby ocenění MEF

Skupina GTS Central Europe (GTS) získala prestižní ocenění „Regionální poskytovatel služeb roku“ od organizace Metro Ethernet Forum (MEF). Ta oceňuje vedoucí postavení společnosti v rozvoji a dodávkách ethernetových služeb v regionu EMEA. GTS byla nominována také v kategorii „Nejlepší ethernetové služby v oblasti velkoobchodu“.

V posledních několika letech se ethernet stal hlavním zájmem mnoha společností. Ethernetová koncová platforma společnosti GTS s více než 750 propojeními pokrývajícími celou střední a východní Evropu poskytuje zákazníkům bezproblémové širokopásmové řešení s výhodou flexibility a škálovatelnosti. Dalším z výrazných úspěchů GTS v oblasti ethernetu je certifikace potvrzující, že služby společnosti splňují požadavky organizace MEF. Síťoví inženýři společnosti GTS navíc úspěšně dokončili MEF Professional Certification Program, čímž stvrdili svou odbornou kvalifikaci v oblasti ethernetu. GTS je zatím prvním a jediným operátorem ve střední a východní Evropě, který získal obě dvě tyto certifikace. Tím společnost potvrzuje jasnou vedoucí roli v této části Evropy.

„Naši firemní a velkoobchodní zákazníci se stále více spoléhají na ethernet. Abychom vyhověli jejich potřebám, musíme neustále investovat do těchto základních technologií rozšiřováním našeho portfolia řešení, geografického dosahu a rychlosti až 40G s tím, že tu již brzy navýšíme až na 100G,“ říká Marcin Kotlarski, ředitel produktového rozvoje skupiny GTS. „Jsme oceněním poroty MEF Award velmi potěšeni a věříme, že svou vedoucí pozici v EMEA regionu udržíme i nadále.“

Portfolio ethernetových služeb GTS zahrnuje GTS Ethernet Line pro aplikace Point-to-Point a Point-to-Multipoint, GTS Ethernet VPN pro aplikace Multipoint-to-Multipoint, GTS Ethernet Media Line pro distribuci médií a GTS Ethernet NNI pro ethernetové propojení operátorů. Aby byla skupina GTS schopna zajistit velkoobchodním zákazníkům ještě lepší přístup k ethernetovým službám, připojila se nedávno k Equinix Carrier Ethernet Exchange jako součást privátních E-NNI.
 

IT | 24. 10. 2011