Vytvořte nové prostory pomocí variabilních systémů KAISER+KRAFT

Potřebujete vytvořit oddělený pracovní prostor uprostřed skladu či výrobní haly? Se systémy pro oddělování prostoru od KAISER+KRAFT to není žádný problém. Tyto variabilní stavebnicové systémy umožňují snadno a rychle vytvořit nový prostor na míru.

 

Můžete tak postavit například malou kancelář uprostřed výrobní haly, čistý kancelářský prostor přímo v montážní hale autoservisu či lakovny, nebo prostor pro krátkodobé skladování zboží v kontejneru ve venkovním prostoru. 

Téměř nic není nemožné a potřebné výrobky, funkční plánovací systém, projektovou podporu a spolupráci týmu zkušených odborníků pro realizaci vašich konkrétních projektů můžete získat u KAISER+KRAFT.

Jaké výhody nabízejí systémy pro rozdělení prostoru?

Nejzajímavější výhodou systémů pro rozdělení prostoru je možnost variabilně vytvářet nové prostory bez zásahů do podstaty stavby a bez nutnosti trvalého uspořádání prostoru. Díky systému dělicích stěn pro vytváření halových kanceláří můžete prostory flexibilně rozšiřovat, měnit a přemisťovat. To vše bez dlouhých časů stavby a zbytečných prostojů.
 
Systémy pro rozdělení prostoru vytvoří v jednom pracovním prostoru několik vzájemně oddělených samostatných ploch, které můžete využít paralelně jako výrobní, skladovací či kancelářský prostor. Tyto pracovní prostory jsou umístěny v těsné blízkosti, takže se tím minimalizují přesuny zaměstnanců, usnadní se komunikace a zefektivní organizace výrobních procesů. Pokud tedy potřebujete „příruční“ laboratoř, pomocí systémů pro rozdělení prostoru ji můžete vytvořit přímo v centru výrobní haly, bez nutnosti zbytečného transportu zkoumaných vzorků.

Jaké systémy pro rozdělení prostoru můžete použít?

Ocelové skladové plošiny můžete použít, pokud chcete nevyužitý prostor ve vertikále vybavit kancelářemi a přídavnými skladovými plochami. Získáte tak přehled o výrobní ploše a možnost rychle a efektivně zasahovat do výrobních procesů. Pomocí plošin můžete v krátké době a s minimální námahou vytvořit zcela nové prostory. Pro provozy s proměnlivými skladovými zásobami, kde se pracuje na omezených plochách, představuje modulární systém výrazné usnadnění uspořádání prostoru a úsporu nákladů. Díky optimalizaci využití prostorových kapacit pomocí plošin odpadá nákladné zajišťování dodatečných skladovacích ploch a jejich údržba. KAISER+KRAFT vám pro tyto účely nabízí modulární systémy těchto plošin, doplněné o profesionální příslušenství ve formě vhodných schodových prvků, prvků zábradlí a předávacích stanic a také výrobky na míru, pomocí kterých si ve spolupráci s odborníky můžete úpravu prostor sami naplánovat a následně zrealizovat.
 
Halovou kancelář v úrovni podlahy a víceúčelový domek ze systémů dělicích stěn lze díky systému pero-drážka zřídit za zhruba šest hodin, přičemž díky výběru chytrých modulů máte při umístění dělících stěn, oken a dveří možnost volby. Tímto způsobem můžete zařídit celé průmyslové haly a připravit je pro optimalizovanou výrobu. Nové halové kanceláře zkrátí dlouhé vnitropodnikové trasy. Tyto systémy dělících stěn se používají i mimo výrobní haly jako vrátnice, skladovací prostory či jako rozdělení pracovišť ve velkoprostorových kancelářích. Se systémem dělicích stěn mohou být vybudované prostory na místě plynule a individuálně rozšířeny a kdykoliv v krátkém čase přestavěny. KAISER+KRAFT v e-shopu v kategorii halových kanceláří nabízí praktický sortiment systémů pro rozdělení prostoru, které umožní vytvořit přehledné jednotky a čistá prostorová oddělení. Různé stavebnicové systémy a prefabrikované prostory umožňují při cíleném plánování optimální využití stávajících ploch uvnitř i vně budov.
 
Ochranné mříže, prefabrikované prostory a dělící stěny nabízejí firmám optimální rozčlenění prostoru, odpovídající komplexním požadavkům na bezpečnost. V e-shopu KAISER+KRAFT najdete praktické řešení pro ochranu osob a zařízení v podobě přenosných ochranných mříží, jakými jsou mřížkové dělící stěny i pevně instalované dělící stěny a ochranné mříže pro stroje. Při vybavení speciálním bezpečnostním sklem umožňují dělící systémy volný průhled a optimální světelné podmínky. Prefabrikované prostory nabízejí také ochranu citlivých technických zařízení proti prachu. Ochranné mříže jsou maximálně flexibilní díky rychlé instalaci a snadné demontáži.
 
Pásové závěsy jsou složeny z transparentních plastových pásů se zaoblenými hranami, které umožňují průchod bez nebezpečí poranění. Každý pás z PVC je upevněn samostatně ke speciální liště. Pásové závěsy zadržují prach, nečistoty, chlad a povětrnostní vlivy, čímž se snižují náklady na energie. Prostory sice oddělují, ale lze jimi snadno projít nebo projet. Hodí se jako ochrana před různými vstupy, vjezdy či bránami, například do skladových prostor, zejména u prostor s rozdílnými teplotami.
 
Skladovací kontejnery nabízejí stabilní ochranu zboží a materiálů před povětrnostními vlivy a současně maximální flexibilitu při využití prostoru v interiéru i exteriéru. V e-shopu KAISER+KRAFT jsou k dispozici skladové kontejnery, kontejnery na materiál, izolační kontejnery a kontejnery pro rychlou montáž ve variabilních provedeních a velikostech. Kontejnery umožňují bezpečné uskladnění materiálů, přístrojů a zboží, bez ohledu na vlhkost a počasí. Stohovatelná konstrukce umožňuje maximálně efektivní využití prostoru. Skladové kontejnery jsou bezpečné a funkční díky stabilitě, kvalitě materiálů, bezpečnostním zámkům a dobré izolaci. 
 
K řešení vašich projektů pomocí systémů pro rozdělení prostoru je vám k dispozici zkušený tým KAISER+KRAFT, který po analýze vašich možností a potřeb navrhne a zrealizuje optimální řešení efektivního rozdělení prostoru pro rozšíření vašeho pracoviště „na míru“.
 

 

Skladování | 21. 02. 2019