SPEEDCHAIN 2019

Ve dnech 6.-7.11.2019 se bude konat v historických prostorách Břevnovského kláštera v Praze již čtrnáctý ročník  mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN International (www.speedchain.eu).

 
V letošním roce proběhne konference v duchu motta „TRENDY, TECHNOLOGIE, TRANSFORMACE“. Již tradičně se na tomto vrcholném logistickém setkání sejde více než 600 významných logistických osobností, aby si předali své zkušenosti a navázali nové kontakty. 

Speciálním hostem letošního ročníku konference SpeedCHAIN je významný český ekonom Lukáš Kovanda, autor ekonomické literatury, kromě jiného také raný popularizátor bitcoinu a kryptoměn v České republice a duchovní otec první české knihy o bitcoinu. Od roku 2017 působí jako hlavní ekonom investičních fondů CZECH FUND.

Účastníci se v průběhu prvního konferenčního dne dozvědí, co nás v příštích letech čeká a jaké jsou v logistice aktuální trendy a produkty. Během nabitého konferenčního programu vystoupí přes 60 českých i zahraničních speakerů, proběhne několik panelových diskuzí, navštívit bude možno 8 odborných sekcí s různými nosnými tématy. Celá konference je simultánně tlumočena čj/aj. Od 17.00 hodin bude vyčleněn dvouhodinový prostor pro neformální networking a od 19.00 hodin bude zahájen slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous.

Součástí slavnostního večera V.I.P. Logistic Rendezvous bude společenský program s hudební skupinou, s bohatým rautem, elektronickým slosováním všech účastníků s možností výhry široké palety cen a tématickým fotokoutkem. V průběhu večera budou již tradičně předána prestižní logistická ocenění. 

Konference SpeedCHAIN představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku.

Zaregistrovat se můžete na: http://www.speedchain.eu/registrace/

Manažerka konference: Ing. Lucie Padevětová, RELIANT s.r.o., padevetova@reliant.eu
 
Logistika | 05. 09. 2019