DPD se stala partnerem internetového obchodu MALL.CZ

Společnost DPD se stala novým partnerem internetového obchodu MALL.CZ. Ten v těchto dnech otevřel první virtuální drogerie ve vybraných stanicích pražského metra. Lidé si tak mohou prostřednictvím mobilních telefonů objednat zboží a nechat si ho zaslat DPD kurýrem zdarma až domů.


„Jsme rádi, že můžeme být součástí nové kampaně, která lidem umožňuje efektivní využití jejich volného času. Díky virtuálním obchodům lidé nemusí zbytečně ztrácet čas ve frontách. Naši kurýři jim doručí objednané zboží přímo domů, a to již do druhého dne,“ řekl Daniel Mareš, generální ředitel DPD.


Virtuálně je možné v současné době nakupovat ve stanicích metra Flora, Anděl, Muzeum a Náměstí Republiky, kde jsou na sloupech vylepeny fotografie připomínající regály v obchodě. Fotografie výrobků obsahují speciální QR kódy, které si zákazník načte a pomocí mobilní aplikace zboží objedná přes internetový obchod MALL.CZ.


Objednanou drogerii doručí zákazníkům DPD kurýři zdarma až domů. Pokud si zákazník objedná zboží do 16. hodiny, kurýr mu zboží doručí na uvedenou adresu již druhý den.
 

Doprava | 24. 10. 2011