Cargopass, první „mobilní“ dopravní databanka

Cargopass, ryze česká společnost, která na trhu nabízí stejnojmennou moderní dopravní databanku, komplexní systém pro inteligentní a efektivní organizaci dopravy nákladů, dnes v Brně na  53. Mezinárodním strojírenském veletrhu a Veletrhu dopravy a logistiky představila aplikaci svého systému pro platformy tzv. chytrých telefonů od firmy Apple a těch, které využívají operační systém Android.

 

Cargopass tímto krokem potvrdil pozici novátorské jedničky, když se stal první evropskou dopravní databází, která pronikla z počítačů i do mobilních zařízení.

„Každý den pracujeme na tom, abychom beze zbytku naplnili slogan, který je ústředním motivem celé letošní prezentace projektu Cargopass: Chceme být jednoduše víc!“ říká ing. Martin Toncar, ředitel společnosti Cargopass. „Cargopass od svého vzniku poráží konkurenci přehledností a intuitivností svého ovládání. Jako první jsme přišli s řadou moderních a pokročilých funkcí, které jsou nejen užitečnými pomocníky, ale především poskytují našim uživatelům reálnou konkurenční výhodu. Již dříve jsme našim klientům rozvázali ruce službou Cargopass Assistant, která řešila jejich potřeby a požadavky v situaci, kdy nemohli být osobně u počítače, nyní jdeme ještě o krok dále a nabízíme manažerům logistiky možnost neomezené svobody pohybu bez toho, aby ztratili přehled o svých automobilech, nákladech nebo aktuálních nabídkách.“

Mobilní aplikace Cargopass budou již brzy ke stažení ve vašem App Store a Android Market.
 

IT | 13. 10. 2011
Další podobné články