„Od stagnace k akceleraci“ aneb SpeedChain 2011

Letošní, již  šestý ročník, mezinárodní logistické konference SpeedChain proběhne ve dnech 2.-3.11.2011 v historických prostorách Břevnovského kláštera  v Praze s názvem „Od stagnace k akceleraci“. V těchto dnech probíhají nominace na logistickou osobnost roku 2011. Přispějte i Vy svým hlasem!
 
Stalo se již tradicí, že se v rámci společenského galavečera V.I.P. Logistic Rendezvous vyhlašuje nejvýznamnější osobnost v oblasti logistiky za uplynulý rok  - GRYF Supply Chain Award. Toto prestižní ocenění  uděluje logistický magazín Reliant Logistic News ve spolupráci s organizátory mezinárodní logistické konference SpeedChain na základě dvoukolového hodnocení. V prvním kole vybere široká logistická veřejnost kandidáty pro udělení výročního ocenění a následně desetičlenná komise vybere z kandidátů osobnost roku, která se v daném roce svojí činností významně a pozitivně zasadila o rozvoj v oblasti aplikované logistiky. Pro určení osobnosti roku není rozhodující, v jaké konkrétní oblasti působí, ale jde především o její konkrétní přínos pro obor. 
 
Ve snaze zajistit potřebnou objektivitu při výběru Osobnosti roku 2011 žádáme i Vás, čtenáře Reliant Logistic News, o nominaci na toto ocenění. Navrhněte vždy tři kandidáty, přičemž jim budou přiděleny body podle pořadí, v jakém je uvedete, vyplněním on-line nominačního formuláře.

Zajímavé akce | 14. 09. 2011