Infosys partnerem společnosti GEFCO v digitální transformaci skupiny

Infosys (NYSE: INFY), světový lídr v oblasti digitálních služeb nové generace uzavřel partnerství se světovým lídrem v řešení multimodálních dodavatelských řetězců a evropskou jedničkou v oblasti automobilové logistiky, společností GEFCO, aby v příštích 5 letech podpořil digitální transformaci logistické skupiny.

 
Jako klíčový obchodní a technologický partner bude Infosys pomáhat skupině GEFCO s transformací služeb pro správu firemních aplikací nové generace. Cílem je dovést společnost GEFCO na úroveň „Digital Native“ kdy přirozené využívání digitálních technologií umožní extrahovat i analyzovat informace z jakékoli části dodavatelského řetězce v reálném čase, generovat další konkurenční výhody a neustále zvyšovat přidanou hodnotu služeb pro své zákazníky.

Jean-Luc Galzi, CIO společnosti GEFCO, ke spolupráci s Infosys řekl: “Jsme rádi, že se na digitální transformační cestu vydáváme právě se společností Infosys. Digitální inovace v odvětví dodavatelského řetězce jsou klíčové. Naše partnerství posílí odbornost skupiny GEFCO a přinese další přidanou hodnotu našim zákazníkům.”  

Karmesh Vaswani, EVP and Global Head for Retail CPG & Logistics, Infosys, doplnil: “Velmi si ceníme důvěry, kterou v nás GEFCO vkládá. Máme společnou vizi „Art of Possible“ a uplatníme náš přístup Live Enterprise, abychom pomohli posunout současné hranice a posílit tak vedoucí postavení GEFCO na trhu.”
IT | 15. 01. 2020
Další podobné články