EULOG: Navštivte veletrh CeMAT zdarma

Logistický portál Eulog se opět stal mediálním partnerem světového veletrhu intralogistiky CeMAT. Letošní ročník veletrhu se koná 31. 5. -  3. 6. 2016 v Hannoveru a čtenáři portálu Eulog se na něj mohou dostat zdarma.

„Díky pravidelné spolupráci s veletrhem CeMAT jsme získali pro naše čtenáře jednodenní elektronické vstupenky na veletrh CeMAT/Empack/Label&Print 2016, který se koná na přelomu května a června v německém Hannoveru,“ říká Eva Blechová, redaktorka portálu Eulog.

Jak získat jednodenní vstupenku zdarma?

Na každém z následujících odkazů je k dispozici 50 bezplatných jednodenních elektronických vstupenek na veletrh a výstavy CeMAT/Empack/Label&Print 2016. V případě vyčerpání tohoto počtu budou další bezplatné jednodenní elektronické vstupenky na internetové odkazy doplněny. Proto se nebojte, že by se na někoho nedostalo.

Pro získání vstupenky je nutné vyplnit registrační formulář, který je třeba k aktivaci vstupenky. Stačí tedy kliknout na odkaz, dát tlačítko „next“ a vyplnit registrační formulář. Vstupenky jsou platné pouze po předchozí online registraci, kterou doporučujeme provést již před veletrhem.

Odkazy na vstupenky jsou zde:

Po registraci obdrží návštěvník veletrhu e-mailem ve formátu pdf bezplatnou osobní elektronickou jednodenní vstupenku připravenou k tisku ve formátu A4 na tiskárně počítače. Vytištěnou vstupenku návštěvník předloží při vstupu na výstaviště.

Zaslané elektronické vstupenky platí  pro jeden vstup na veletrh v jednom dni. Pro dvoudenní návštěvu veletrhu je zapotřebí si vygenerovat jednodenní vstupenku z každého z uvedených internetových odkazů. Vstupenky neplatí současně jako jízdenky na místní dopravu v Hannoveru.

Další  informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.cemat.de/en/info/tickets/ticket-registration.xhtml.

Přejeme úspěšnou návštěvu veletrhu a výstav CeMAT/Empack/Label&Print 2016! V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na redakce@eulog.cz

 

Logistika | 25. 02. 2016
Další podobné články