Eulog je partnerem mezinárodní konference Translog Connect

Kongres TRANSLOG Connect je obchodní summit pro odborníky napříč obory dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce z regionu střední a východní Evropy, který se koná každoročně v listopadu v maďarské Budapešti. Každoroční summit navštěvují ředitelé všech důležitých podniků z oblasti automobilového průmyslu přes elektroniku, ropu a plyn, těžký průmysl a výrobu oceli, maloobchod, potraviny a nápoje, FMGG po energie a ještě dál, aby se setkali s klíčovými poskytovali služeb v oblastech logistiky, software, poradenství, dopravy a skladování.
 

Nejaktuálnější přehledy trhu

V zájmu zajištění kvality programu konference úzce spolupracujeme s předními místními a regionálními sdruženími, evropskými a mezinárodními mediálními partnery a naším Poradním výborem pro program, jehož členy jsou dobře známí odborníci z oblasti logistiky z předních mezinárodních společností. Program konference nabízí nejaktuálnější přehledy trhu a témat souvisejících s řízením dodavatelského řetězce, logistiky, výroby, IT, dopravy a řízení skladu.

4. Exkluzivní CEE ocenění v logistice, přepravě a řízení dodavatelského řetězce

Ocenění byla založena s cílem, rozpoznat a podporovat vynikající logistiku a řešení pro řízení dodavatelského řetězce v rostoucím regionu střední a východní Evropy. Firmy jsou vítány ucházet se o ocenení ve dvou kategoriích: výrobci a prodejci v první kategorií a poskytovatele služeb s projektem souvisejícím s zákazníkem v druhej kategorií. Všechny projekty budou hodnoceny na základě jejich úrovně inovací, přenosnosti, udržitelnosti, efektivnosti nákladů a zákaznického hodnocení. Žádosti by měly být předloženy nejpozději do 3. října 2016 a bude posuzována naší vysoce uznávanou nezávislou porotou.

Předem naplánované obchodní schůzky

V průběhu dvou dnů budou mít poskytovatelé služeb příležitost se setkat s vedoucími řediteli a odborníky z oboru prostřednictvím řady předem sjednaných obchodních schůzek „jeden na jednoho“ a několika neformálních networkingových aktivit, což může pomoci maximalizovat efektivitu podnikání a což také představuje jedinečnou příležitost pro rozvoj smysluplných a cenných obchodních vztahů.
Tato akce také nabízí exkluzivní příležitost účastnit se speciálně organizovaných návštěv v závodech významných logistických a distribučních center v regionu, které lze všechny sjednat před akcí prostřednictvím našeho plánovače schůzek.
 
Pětihvězdičkové místo konání

Nejlepšího obchodu je vždy dosaženo v prvotřídním prostředí, a proto tuto akci organizujeme již pošesté v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Corinthia Grand Hotel v centru Budapešti 23. - 24. listopadu 2016.

Pro další informace navštivte naší webovú stránku: www.translogconnect.eu


 

Logistika | 26. 07. 2016