DPD obhájila titul Czech Business Superbrands 2016

Společnost DPD získala prestižní ocenění Czech Business Superbrands 2016. Po roce tak obhájila titul a potvrdila své místo mezi nejvýznamnějšími značkami na českém trhu. Cílem mezinárodního programu Superbrands, v jehož rámci je ocenění udělováno, je poskytnout zákazníkům přehled o výjimečných značkách, které mohou být příkladem v rozvoji pro ostatní.

Máme velkou radost, že jsme titul získali a vážíme si, že nás porota expertů vybrala i v letošním roce. Potvrdili jsme tak, že jsme nepolevili a stále se v našich službách a v budování značky zlepšujeme,” říká Daniel Mareš, jednatel DPD CZ.

Cena Superbrands Award je pro DPD důkazem pozitivní zpětné vazby a silného povědomí o její značce. Dnes je uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích. Program Superbrands funguje v České republice třetím rokem, ve Velké Británii má již dvacetiletou tradici. Značky každoročně vybírá komise tvořená odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, špičkovými kreativci a význačnými experty na oceňování značek.
 

Expresní logistika | 29. 03. 2016
Další podobné články