DPD nově doručuje do zemí Evropské unie do 24 hodin

Společnost DPD přichází od 1. června se službou DPD EXPRESS. Jedná se o mezinárodní službu, jejíž předností je expresní doručení zásilek v rámci Evropské unie do 24 hodin od vyzvednutí. Je vhodná jak pro B2B, tak B2C segment. V České republice bude dostupná v Praze, Brně a Ostravě a v budoucnosti dojde k jejímu rozšíření.

K výhodám služby DPD EXPRESS se řadí zejména rychlost, spolehlivost a vysoká kvalita doručení. Je proto vhodná pro všechny společnosti, které hledají partnera pro rychlé a bezproblémové doručení firemních dokumentů nebo zboží. Další výhodou této služby je také cena. Nejlehčí zásilky budou doručovány po celé Evropské unii za jednotnou cenu 499 Kč.

“E-commerce se rozvíjí ve všech zemích Evropské unie. Česká republika patří na tomto poli k nejprogresivnějším trhům. Zlepšování služeb nabízených e-shopy se neobejde bez zvyšování kvality přepravy. Jsme proto velmi rádi, že můžeme e-shopům a dalším subjektům, které potřebují rychlé a kvalitní doručení, nabídnout tuto novou službu na odpovídající úrovni,” vysvětluje Miloš Malaník, jednatel DPD CZ.

Přeprava s DPD EXPRESS je realizována letecky. Služba již několik let funguje ve Francii a do budoucna je plánováno její rozšíření do všech zemí, v nichž DPDgroup působí.

DPD se v rámci své politiky udržitelnosti zavázalo k absolutní eliminaci emisí, které vznikají při doručování zásilek. V důsledku přijetí programu DrivingChange kompenzuje veškeré vypuštěné emise a snižuje jejich množství na nulu. DPD EXPRESS tento přístup ctí a nebude tudíž přispívat k dodatečně vyprodukovaným emisím.
 

Expresní logistika | 16. 06. 2016
Další podobné články