ŘSD dokončí poslední etapu rekonstrukce silnice I/35 v Rožnově p. R.

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) dokončí poslední etapu rekonstrukce silnice I/35 v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku. První dvě etapy se uskutečnily loni, třetí připadla na letošní jaro. Výše investice je 42,61 milionu korun bez DPH, sdělila dnes ČTK Lucie Trubelíková ze zlínské správy ŘSD.
 
"Původní předpoklad dokončení prací byl až v polovině května. Pokud počasí dovolí, už v pondělí 3. května 2021 se na nábřeží Dukelských hrdinů řidiči poprvé projedou po novém povrchu bez dopravního omezení a nutnosti využití objízdných tras," uvedla Trubelíková. Oprava se v součtu všech etap týkala téměř 1400 metrů silnice, která je jedním z hlavních tahů ze Zlínského kraje na Slovensko.

Ve směru od Valašského Meziříčí na Dolní Bečvu nyní řidiči rekonstruovaným úsekem projíždějí bez omezení. V opačném směru musejí využít objížďku přes Bezručovu ulici a ulice Hradišťko a 5. května. Pro tranzitní dopravu nad 7,5 tuny je průjezd opravovaným úsekem zakázán. Objízdná trasa pro tato vozidla vede přes Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Nový Jičín, Valašské Meziříčí a Zubří.
 
Doprava | 03. 05. 2021
Zdroj: ČTK