Hyundai na výstavě Autotec & Autosalon Brno 2010

Letošního ročníku Mezinárodního veletrhu užitkových a osobních vozidel, dílů a servisní techniky AUTOTEC & AUTOSALON 2010 v Brně se zúčastní společnost Hyundai Motor Czech rozsáhlou expozicí o celkové ploše 1 000 m2 v nejmodernější hale P. Poprvé v historii bude v České republice představen evropský stánek Hyundai, který automobilka používá na nejprestižnějších evropských automobilových výstavách.

V hlavní expozici bude vystaven reprezentativní výběr dvanácti automobilů ze současné nabídky značky Hyundai, z toho dva modely v české premiéře (nové generace modelů i30 a Santa Fe) a nejnovější koncept s názvem i-flow.
 
Hlavní novinky
Modernizace nejprodávanějšího modelu Hyundai i30 přichází s upraveným designem, bohatší výbavou a motory s nižšími emisemi, což přispívá k jeho ještě větší konkurenceschopnosti. Navíc nabízí díky vysoké úrovni kvality a spolehlivosti zcela nový a unikátní program 5 Years Triple Care, který zahrnuje 5 let záruky na celý vůz bez omezení počtu najetých km, 5 let asistenční služby v celé EU a 5 let bezplatných kondičních prohlídek. Prodej nové verze modelu i30 začíná v červnu.
 
Rovněž historicky nejprodávanější SUV v České republice Hyundai Santa Fe (za 10 let prodáno přes 6 400 nových vozidel) přichází na český trh v modernizovaném provedení, s upraveným designem exteriéru i interiéru a výrazně zdokonalenou technikou, která zahrnuje zcela nový vznětový motor, modernizované zážehové motory, zcela novou šestistupňovou samočinnou převodovku nejvyšší světové úrovně a úpravy na podvozku vedoucí k lepší ovladatelnosti a vyššímu komfortu. Rovněž prodej nové generace modelu Santa Fe začíná od června.
 
V České republice se poprvé představí také koncept Hyundai i-flow, který je předpremiérou budoucího Hyundaie vyšší střední třídy. Tato studie o celkové délce 4780 mm upoutá nejen moderním designem „fluidního tvarování“, ale především hybridní poháněcí soustavou se vznětovým motorem a spotřebou, která činí v průměru pouhé 3 l/100 km při úrovni emisí CO2 85 g/km .

Doprovodný program – fotbalový koutek, jízda zručnosti, i30 Roadshow
Propojení značky Hyundai s fotbalem, kdy Hyundai je oficiálním partnerem nadcházejícího Mistrovství světa ve fotbale 2010 – FIFA World Cup a zároveň jedním z hlavních partnerů české fotbalové reprezentace, připomene na stánku fotbalový koutek, kde budou mít návštěvníci příležitost vyfotografovat se ve společnosti oficiálního maskota šampionátu Zakumiho či si tipnout kdo získá titul mistra světa a zapojit se tak do soutěže o zapůjčení vozu Hyundai i30 na prázdniny.

Kromě této hlavní expozice bude pro návštěvníky Autotecu & Autosalonu připravena na volné ploše přímo před pavilonem P jízda zručnosti, kde si bude možné otestovat řidičské dovednosti a vozy Hyundai na speciální dráze.

V čase konání výstavy Autotec & Autosalon bude také zahájena zcela mimořádná akce i30 Roadshow, která odstartuje 4. června právě z brněnského výstaviště a projede všemi městy, v nichž jsou zastoupeni autorizovaní prodejci značky Hyundai. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet kterýkoliv z 10 vozů, které se i30 Roadshow zúčastní. Cíl celé akce bude 11. července na pražském Staroměstském náměstí, kde bude po celou dobu šampionátu (11. 6. – 11. 7.) v provozu Hyundai Fan Park s velkoplošnými obrazovkami, na kterých bude možné sledovat všechny zápasy mistrovství.
 
Doprava | 02. 06. 2010
Další podobné články