Videogalerie

Řekli jsme si, že atmosféru konference, veletrhu nebo jiných akcí z oboru přenesou lépe právě videa než samotné fotografie. Z tohoto důvodu jsme postupně začali na akcích tvořit krátké videoreportáže. Tato krátká, většinou 2 minutová, videa vám rychle přestaví ty nejdůležitější záběry z akce, kterých jsme se zúčastnili. Všechna videa najdete také na našem YouTube.

<< Předchozí videa   Další videa >>

Logistická konference Eulog 2013 - Alternativní paliva a palivové systémy - CNG

Přednášku o alternativních palivech, která byla zaměřena na CNG, představil Jiří Lachout ze společnosti E.ON. V ní se dozvíte bližší informace o možnostech plnění, o čerpacích stanicích apod.

14. 10. 2013

Logistická konference Eulog 2013 - Inteligentní sklad, který přemýšlí za vás

Ze společnosti Aimtec prezentoval Ing. Vít Glasl případovou studii, kterou realizovali ve společnosti Adler. V krátké přednášce se můžete dozvědět, jak dokáže inteligentní sklad usnadnit práci a ušetřit čas i peníze.

14. 10. 2013

Logistická konference Eulog 2013 - Úspory při zavedení CNG

Jaké jsou úspory při zavedení CNG do praxe, představil Jan Kubeš ze společnosti Linde MH na praktickém příkladě. Společnost Linde MH si nechala vystavět vlastní CNG stanici a některé vysokozdvižné vozíky jezdí právě na CNG. Kromě toho došlo také k obměně osobních vozidel, která přešla také na CNG. O jejich výhodách si můžete poslechnout více v této přednášce.

14. 10. 2013

<< Předchozí videa   Další videa >>