Fotogalerie

Vítejte v naší fotogalerii. Najdete zde zajímavé fotky ze všech významných akcí, kterých jsme se zúčastnili. Ponořte se s námi do atmosféry dané události a vychutnejte si čas strávený prohlížením fotek. Vybrané fotky i ze starších akcí najdete také na našem Facebooku.

<< Předchozí foto   Další foto >>

2014 - World of Material Handling

Začátkem května se konala v německém městečku Mainz mezinárodní akce s názvem World of Material Handling. Organizátorem této akce byla společnost Linde MH. Cílem bylo představit zákazníkům, dodavatelům, partnerům a novinářům novinky, trendy a vize do budoucna z oblasti manipulační techniky. Na této akci vzniklo mnoho fotek. Zde se na ně můžete podívat. Ve videogalerii si můžete také prohlédnout ukázku z volné plochy.

07. 05. 2014

2014 - Představení těžkého vozíku 1401 Linde MH

Začátkem dubna 2014 pořádala společnost Linde MH exkurzi do závodu VOP CZ, kde se vyrábí těžký vozík Linde řady 1401. Eulog byl při tom, a tak se můžete podívat na tento ohromný kolos, který uzvedne i tank, více z blízka. Zároveň se můžete podívat i na video, které vzniklo z ukázky vozíku na volné ploše a nachází se ve videogalerii.

03. 04. 2014

2014 - Embax a Packaging Live

Embax - mezinárodní veletrh obalů i letos přivítal jako doprovodný program unikátní balicí linku Packaging live. Eulog byl mediálním partnerem Embaxu i této balicí linky. Na průběh veletrhu se můžete podívat zde. Ve spolupráci se společností Equicom jsme také vytvářeli videoreportáž, kterou najdete v naší videogalerii.

25. 02. 2014

2013 - SpeedChain

Ročník 2013 byl pro společnost Reliant velmi slavnostní. Letos totiž na mezinárodní logistické konferenci SpeedChain oslavili 20 let své existence. V rámci konference se opět předávala cena Gryf za logistickou osobnost roku. Fotky z akce můžete sledovat zde.

13. 11. 2013

2013 - Křest CNG auta a návštěva pobočky společnosti DB Schenker

Společnost DB Schenker se přestěhovala do nových prostor. Došlo ke zvětšní prostor skladů i administrativní budovy. K této příližitosti svolali tiskovou konferenci, při které zároveň pokřtili i nové CNG auto společnosti.

05. 11. 2013

<< Předchozí foto   Další foto >>