Zveme vás na 3. ročník Efficient Logistics Forum 2014

Logistika | 30. 09. 2014

Letošní ročník logistického fóra přináší velkou diskuzi o strategické roli supply chain managementu, téma interní logistiky ve výrobním podniku, pohled na logistiku jako nové a perspektivní povolání, otázky, jak využít počítačové simulace v logistice či jak řídit úzká místa v logistických procesech.

O těchto a dalších tématech bude letošní třetí ročník konference pro profesionály z oboru logistiky Efficient Logistics Forum 2014, které se koná v termínu 13. listopadu v Konferenčním centru Green Point v Praze 10.

V rámci fóra můžete očekávat odborné fundované přednášky, otevřené diskuze, dostatečný prostor pro neformální setkávání, bohatý doprovodný program během dne. Odborné přednášky povedou opravdu ti nejpovolanější s praktickými případovými studiemi.

Svůj pohled na nezastupitelnou roli supply chain managemntu pro svůj business představí například Martin Štrupl, generální ředitel společnosti Hamé s.r.o., Pavel Zikmund, generální ředitel Grupo Antolin Turnov, Tomáš Míka, Logistics Manager, ČERVA EXPORT IMPORT a.s. a další. Věčné téma interní logistiky ve výrobním podniku představí Ondřej Koňařík, Logistic Manager, REMAK, a.s. Michal Šimon ze Západočeské univerzity společně s Michalem Poláškem ze společnosti Daikin Industries Czech Republic, s.r.o. ukáží na konkrétních příkladech možnosti využití počítačových simulací v logistice. Na úzká místa v logistických procesech se zaměří Libor Siekela, SCHENKER spol. s r. o. spolu s Tomášem Stöhrem, Escare s.r.o. Martin Danisz ze společnosti Kardex s.r.o. představí moderní logistické technologie a Jaroslav Bazala z Logistická akademie nabídne nový pohled na povolání „logistik“. Moderátorem fóra je pak Tomáš Průžek ze společnosti Czech Airlines Technics, a.s.

Akci pro Vás pořádá společnost top vision, specialista na firemní vzdělávání.  Právě nyní máte navíc možnost přihlášení za speciální cenu 5 900 Kč. Více informací naleznete na webu akce http://www.efektivnilogistika.cz

Datum a místo konání akce: 13.11.2014, KC Green Point, Praha 10
Přijďte se podělit o své zkušenosti a názory na oblast efektivního plánování a řízení toků zboží na setkání manažerů a specialistů logistiky.

A jaké novinky a změny jsme si pro Vás připravili?

  • Velkou diskuzi nad strategickou rolí supply chain managementu s účastí Martina Štrupla, generálního ředitele Hamé, Pavla Zikmunda, generálního ředitele Grupo Antolin Bohemia, Tomáše Míky, Logistics Managera ČERVA EXPORT IMPORT a další
  • Přístup k seznamu s ostatními účastníky po přihlášení
  • Nejnovější témata z praxe představují špičky z oboru
  • Doprovodný program v místě konání
  • Odpovídající catering

Čím dříve se přihlásíte, tím výhodnější cenu získáte!
 


Další podobné články