Veletrh Transport a Logistika probíhá v Brně do pátku

Logistika | 12. 10. 2017

Během Mezinárodního strojírenského veletrhu se letos koná i veletrh Transport a Logistika, který můžeme v Brně navštívit každý lichý rok. A k vidění je mnoho zajímavého.

59. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu obsadil mnoho pavilonů, jeden je vždy tradičně věnován zahraničnímu hostu. Posledně tak mohli návštěvníci obdivovat čínské strategie, letos jim nabízí inspirace Indie. Nejsou to ale jediní zahraniční zástupci, vystavovat přijelo i například Rusko.

A protože je téma automatizace čím dál častěji používané kromě průmyslu i v logistice a řízení dodavatelských řetězců, na veletrhu Transport a Logistika nesmí chybět. A nechybí ani roboti, kteří se čím dál častěji prosazují ve skladech. Pokud ale očekáváte tradičně vysokozdvižný vozík od světových výrobců, budete zklamaní. Letos poprvé v Brně takový nenajdete.

Přesto se ne jedenkrát zastavíte u strojů, nad kterými vám zůstane rozum stát. Tak zamiřte na výstaviště v moravské metropoli, a ještě před tím se podívejte do naší fotogalerie.