Toyota Demo Days 2014: Vyladěná manipulace v podání Toyoty

Manipulace | 11. 09. 2014

Letošní Toyota Demo Days, úspěšnou a odborníky na logistiku, skladování a manipulaci vyhledávanou akci, uspořádá společnost Toyota Material Handling CZ v Rudné u Prahy ve dnech 15. - 16. 10. 2014.

Toyota představí nejnovější trendy, technologický vývoj a obecně široké možnosti tohoto dynamického oboru. Návštěvníci se mohou těšit na významného hosta z podnikatelské sféry, na představení zajímavých referenčních projektů nebo tiskovou konferenci s představiteli evropské centrály Toyoty i managementu TMH CZ. V programu dále najdete tradiční soutěž zručnosti řidičů čelních vysokozdvižných vozíků, tentokrát osvěženou kláním šampionů minulých ročníků.

Novinky i osvědčené produkty
Pozornost jistě přitáhne široká škála čelních vozíků Toyota Traigo a Toyota Tonero různých nosností a pohonů (včetně modelu HST s hydrostatickou převodovkou). Toyota rozvíjí paralelně několik typů alternativních pohonů. Premiéru na Demo Days bude mít čelní vozík poháněný palivovými články. 

V oblasti skladové techniky představí Toyota nové retraky, nové ručně vedené vozíky se stupačkou a s nosností až do 2 500 kg, regálové systémy nebo elektrické vozíky s li-ionovým pohonem, který budí zaslouženou pozornost pro svůj efektivní a ekologický provoz.

Toyota I_Site
Velký prostor bude věnován monitorovacímu a analytickému systému Toyota I_Site, který se během krátké doby etabloval na trhu takovým způsobem, že dnes s jeho pomocí sledují uživatelé výkonost více než 1 000 vozíků a práci přes 6 600 řidičů.

Servisní služby
Více než 4 a půl tisíce servisních techniků Toyoty provede po celé Evropě každý rok přes 3 a půl milionu návštěv u zákazníků, hovoří s nimi a ptají se, co potřebují. Závěr je jednoznačný. Přejí si, aby jejich vozíky byl k dispozici - kdykoli. Chtějí efektivní, ale bezpečné provozy. A ze všeho nejvíce preferují spolehlivost. Důležitou prezentací, kterou by neměl žádný uživatel manipulační techniky vynechat, je představení  současné servisní koncepce. Toyota představí  nejmodernější, často unikátní postupy, které využívá, aby vozíky jejích zákazníků byly spolehlivé, bezpečné, prostě aby byly vždy k dispozici.

A abychom pozvání na akci uvedli do souvislostí i titulkem, dodejme, že se Demo Days tentokrát ponesou v duchu hudby a příjemného "vyladění" vstupů zajímavých umělců. A protože každá akce je úspěšná jen tehdy, je-li kvalitní kuchyně, dodejme, že rozmanitá hudba bude umocněna rozmanitými chutěmi z rukou nejlepších kuchařů. Víc neprozradíme.

Více informací se dozvíte ZDE.


Další podobné články