Přeprava snadno a rychle s LTL Portálem

Logistika | 05. 09. 2017

Jste malá, střední nebo klidně i větší firma, která aktuálně řeší problém s dílčí dodávkou zásilky, pro kterou nevyužije celou ložnou plochu vozidla? Renomovaná přepravní společnost Bohemia Cargo, působící na českém trhu již dvacet let, spustila efektivní online nástroj LTL Portál, který umožňuje sdílení jednotlivých kusových zásilek napříč různým firmám.

Ne vždy se podaří uzpůsobit náklad takovým způsobem, aby se zaplnila celá přepravní plocha vozidla beze zbytku. Pro společnosti, které už nebavilo platit za prázdný vzduch, vznikl nástroj LTL Portál, který představuje výhodnou kamionovou přepravu. Pod zkratkou LTL se skrývá přímo popis „Less Than a truck Load“ (v překladu „méně než přepravní vůz“), což doslova odpovídá charakteru projektu. LTL tedy označuje zásilku, která je menší než kamion a větší než sběrná (kusová) zásilka. Zásilka tak umožňuje sdílení volné zbývající kapacity vozidla s ostatními.

Nástroj LTL Portál vždy aktuálně zhodnotí a zkombinuje všechny dílčí zásilky v daném směru a čase dle jednotlivých zadavatelů. Tím rychle a efektivně uleví od starosti s menší zásilkou, která by se jinak nepříjemně prodražila. Na základě individuálních požadavků vám bude v pracovních dnech nejpozději do 30 minut vytvořena cenová nabídka na míru, a to i nezávazná a bez předchozí registrace. Výhody pro registrované uživatele LTL Portálu jsou například možnost náhledu statistik vlastních poptávek, obdržených nabídek a uskutečněných objednávek, či sledování průběhu přepravy zásilek.