MOSS logistics má nový web

Doprava | 09. 11. 2018

Logistická společnost MOSS logistics z jihomoravských Hustopečí spustila inovované webové stránky www.mosslogistics.cz. Tvorbu webu svěřila brněnské marketingové agentuře Better, která na něm pracovala zhruba 9 měsíců. Cílem bylo vytvořit webovou prezentaci obchodních aktivit společnosti a s ohledem na situaci na pracovním trhu i větší důraz na kariérní stránku.

„Náš předchozí web byl 7 let starý, nevyhovoval technologicky a i grafika už byla nemoderní. Celý jsme ho tedy udělali znovu,“ vysvětluje generální ředitel MOSS logistics Petr Šťastný a dodává: „K nejčastějším návštěvníkům webu patří (potenciální) zákazníci a (potenciální) uchazeči o práci, to byly naše primární cílové skupiny.“

Vedle modernizovaných firemních stránek, které představují skladování a dopravu, má web novou podstránku věnovanou řidičům. Ti zde najdou dokumenty, které jim usnadní cestování po Evropě – rychlostní limity v různých státech, základní slovník pro řidiče, formulář k dopravní nehodě a další. Zákazník, který potřebuje převézt náklad, může využít přehled vozového parku včetně detailních rozměrů nákladních aut. Na mapě si pak může vyhledat, za jak dlouho náklad dorazí do jeho destinace. Uchazeči o práci se mohou se společností seznámit prostřednictvím příběhů současných zaměstnanců.