Linde Material Handling a Lucie Výborná zvou na 7. ročník Ještěrka Cupu

Manipulace | 15. 07. 2014

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), připravuje již sedmý ročník oblíbeného závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2014. Závodníci zde budou soupeřit v rychlosti a přesnosti manipulace a na jejich fanoušky bude čekat zajímavý doprovodný program. Registrace řidičů začíná právě nyní.

Originálního závodu se může zúčastnit každý řidič, který vlastní platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku a troufá si poměřit své síly s ostatními závodníky v náročných disciplínách. Řidiči budou zápolit ve dvou kategoriích, a to na čelním vozíku a na retraku. Závod prověří jejich rychlost, zručnost a znalost pravidel práce s vozíkem a tři nejúspěšnější postoupí na mezinárodní mistrovství Stapler Cup 2014, kde budou reprezentovat Českou republiku. Ještěrka Cup je součástí podpory bezpečného provozu vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky ve vnitrozávodové dopravě.

Registrace do závodu Ještěrka Cup 2014 je od 10. července zpřístupněná na stránkách http://www.linde-mh.cz/jesterka-cup/.

Video pozvánka s Lucií Výbornou: http://www.linde-mh.cz/jesterka-cup-2014-video.asp

Linde Ještěrka Cup 2014 se letos bude konat v sobotu 6. září 2014 od 8.00 do 17.30 hod. na parkovišti před O2 Arenou, Českomoravská 2345/17, 190 93 Praha 9. Akce bude stejně jako každý rok přístupná veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma.
 


Další podobné články