KN Freightnet – modernizace, zjednodušení a zrychlení procesu letecké přepravy

IT | 19. 10. 2015

Dnes si přes internet kupujeme jednoduše a rychle téměř všechno – vše kromě nákladní letecké přepravy. Proto přišel ten správný čas na změnu. Nový automatizovaný nástroj pro správu letecké přepravy KN FreightNet zrychluje a usnadňuje proces nabídek, rezervací, objednávání i transparentního sledování zásilek.

Online řešení KN FreightNet  minimalizuje čas, chybovost i administrativní námahu víc než kdy předtím: konečnou nabídku za přepravu obdrží zákazník ve třech cenově odstupňovaných variantách do minuty, a to včetně slevy a palivových i bezpečnostních příplatků.Obratem lze online i rezervovat či objednat vhodný typ přepravy, který nejlépe odpovídá potřebám firmy. Na to všechno stačí jen pár kliknutí myší. Žádné čekání, žádné e-maily, žádné telefonáty ani faxy, naopak samozřejmostí služby je 24/7 monitoring zásilky. A co víc, své předcházející cenové nabídky a objednávky si uživatel ukládá jako šablonu pro opakující se trasy.

Pavel Šepák, generální ředitel Kuehne + Nagel pro Českou republiku novinku popisuje: „Kuehne + Nagel stále přináší inovace a hledá užitečné a moderní nástroje pro své zákazníky. Nové řešení KN FreightNetna jednom místě poskytuje vše, co zákazník potřebuje pro správu své letecké přepravy ve třech snadných krocích“, a dodává: „Nástroj KN FreightNet nabízí mnoho praktických funkcí pro zrychlení a zpřesnění práce a nasazuje opravdovou třešničku na dortu řešení leteckých přeprav. Společnost Kuehne + Nagel, globální dvojka na trhu leteckého carga, představila tímto nástrojem zatím svůj nejlepší software.“

V České republice se novinka KN FreightNet poprvé úspěšně představila českým zákazníkům na Mezinárodním strojírenském veletrhu letos v září v Brně.

Výhody KN FreightNet

  • Cenové nabídky, rezervace a objednání okamžitě online bez zbytečných e-mailů, telefonů, faxů, administrativy a chybovosti;
  • Závazné a kompletní cenové nabídky se slevou včetně palivových a bezpečnostních příplatků do 60 sekund;
  • Okamžitá rezervace online bez nutnosti opakovaného zadávání přepravních údajů, stačí PSČ/ZIP;
  • Přehledná intuitivní navigace a jasná struktura webu pomáhají k lepší kontrole nad typem a načasováním rezervací;
  • Nejnovější webové technologie nabízejí bezproblémové komplexní řešení pro specifické požadavky;
  • Šablony nabídek a rezervací pro opakované trasy a přepravy;
  • Sledování zásilky v reálném čase umožňující plnou vizibilitu;
  • Přístup ke třem různým produktům letecké přepravy Kuehne + Nagel zajišťující rychlou, bezpečnou a efektivní přepravu;

Další podobné články