Gerlach otevřel novou kancelář ve Zdibech u Prahy

Nemovitosti | 06. 09. 2017

Společnost Gerlach, největší neutrální poskytovatel celních služeb v České republice, rozšířila svou českou síť o osmnáctou kancelář ve Zdibech u Prahy. Vyhověla tak potřebám svých zákazníků na provozovnu s dostatkem parkovacích ploch pro kamiony i na dálnici D8 a zároveň v dobré dostupnosti přístavu Mělník.

S více než 70 pobočkami a 500 celními experty ve 12 zemích je Gerlach hlavním hráčem v oblasti celních služeb také na evropském trhu. Jeho mateřskou společností je Deutsche Post DHL. Služeb společnosti využívá na českém trhu přes 5000 aktivních smluvních zákazníků a ročně odbaví více než půl milionu zásilek. Celková hodnota zásilek, které Gerlach odbavil v loňském roce, byla 44 668 874 952 korun.

V plánu máme počet našich tuzemských kanceláří nadále rozšiřovat,“ uvedl Luděk Procházka, generální ředitel společnosti Gerlach. Stávající kanceláře na území Středočeského kraje jsou v Rudné u Prahy, Kladně a v logistickém terminálu v Nupakách u Prahy. Své pobočky má Gerlach také na letišti v Ruzyni, areálu FASA v Uhříněvsi a na celní poště v pražských Košířích.