Geis pokračuje v odměňování zákazníků portálu Balíky.cz

Expresní logistika | 26. 11. 2015

Zástupci logistické skupiny Geis odměnili v pořadí již třetího zákazníka portálu Balíky.cz.Ten je určený soukromým příjemcům balíků, kterým v rámci věrnostního programu za každý přijatý balík připisuje body. Celkově třetí výherkyní v pořadí se stala paní Kateřina Kubíčková z Brna, která zvítězila i v předchozím kole a s další výhrou rozhodně nepočítala. 

Velké překvapení tak zasáhlo nejen samotnou výherkyni Kateřinu Kubíčkovou, jež za uplynulých šest měsíců nasbírala rekordních 340 bodů, tak i zástupce společnosti Geis, kteří museli vymyslet náhradní cenu v hodnotě tabletu, o který se každý půlrok standardně hraje a který paní Kubíčková vyhrála předtím. „Vůbec mě nenapadlo, že bych mohla vyhrát ještě jednou,“ říká s úsměvem Kateřina Kubíčková, která si jako druhou výhru převzala LED televizor Samsung z rukou Tomáše Krišpína, key account managera společnosti Geis Parcel CZ. 

Geis odměňuje věrné zákazníky každý půlrok

Ve speciálním věrnostním programu sbírají zákazníci portálu Balíky.cz za každý přijatý balík 20 bodů a každý týden mohou hrát o zajímavé ceny. Navíc, čím více bodů zákazník nasbírá, tím má větší šanci vyhrát hlavní cenu, kterou je tablet.