Geis Pointy na e-shopové platformě FastCentrik

IT | 09. 11. 2015

Geis pracuje stabilně na zlepšování dostupnosti a většího komfortu pro využití své sítě výdejních míst pro balíky z e-shopů Geis Point. Síť této služby se neustále rozšiřuje a také se zvětšuje počet e-shopových platforem, do kterých je model Geis Point implementován. Další realizací tohoto typu je implementace Geis Pointů do e-shopové platformy FastCentrik od společnosti NetDirect.

Společnost NetDirect s.r.o. se zabývá vývojem a poskytováním softwarových řešení pro B2B i B2C segment. Patří k největším zprostředkovatelům e-shopových řešení na českém trhu.  Při tvorbě e-shopů využívá NetDirect nejnovější technologie, proto jsou výsledné aplikace výkonné a bezpečné. Zároveň odpovídají aktuálním trendům e-commerce.

Do své úspěšné e-shopové platformy FastCentrik nyní nově implementoval modul výdejních míst Geis Point.

Pokud si obchodník aktivuje ve své platformě tuto službu, profituje z ní jeho klient, příjemce zásilky. Při dokončování objednávky zboží si při volbě dopravy totiž může vybrat rovnou doručení do nejpříhodnějšího výdejního místa. Provozovatel sítě Geis Parcel CZ informuje zákazníka prostřednictvím SMS o vyzvednutí zásilky v obchodě a o doručení do konkrétního Geis Pointu. Pokud si zákazník balík nevyzvedne, dostane až dvě SMS s připomenutím. V případě, že nedojde k vyzvednutí balíku během 7 dní, doručí Geis Parcel CZ zásilku zpět na adresu odesílatele.  Česká síť Geis Point má téměř 500 výdejních míst pro balíky z e-shopů a stále se rozšiřuje.
 


Další podobné články