EULOG: Získejte 2 vstupenky zdarma na veletrh CeMAT 2014

Logistika | 12. 05. 2014

Eulog se stal mediálním partnerem CeMATu 2014 a díky tomu vás srdečně zve na tento unikátní mezinárodní veletrh intralogistiky. Přijměte naše pozvání a získejte 2 vstupenky zdarma.


Veletrh se koná v termínu od 19. do 23. května 2014 v Hannoveru. Budete se moci projít na veletrhu, účastnit se různých diskusních fór a hlavně vidět nejnovější trendy intralogistiky.


Zde přikládáme 2 internetové odkazy k získání jednodenní vstupenky na veletrh zdarma:


Z internetového odkazu si může každý z návštěvníků veletrhu stáhnout jednu jednodenní vstupenku na veletrh CeMAT 2014 Hannover (www.cemat.de).  Pro získání druhé jednodenní vstupenky (bude-li návštěvník na veletrhu 2 dny) použije druhý odkaz.

Odkazy vedou přímo k registračnímu formuláři. Po úspěšné registraci obdrží návštěvník veletrhu na jím uvedenou e-mailovou adresu vstupenku v souboru .pdf, kterou si vytiskne na tiskárně počítače ve formátu A4. Vytištěnou vstupenku předloží u vstupu na výstaviště. Kontakt pro dotazy v souvislosti s registrací vstupenek: zastoupení Deutsche Messe v ČR (tel. 220 510 057).
 
Každá vstupenka platí současně jako jízdenka na místní dopravu v Hannoveru k cestě na výstaviště a zpět. Na vstupence je třeba před nástupem cesty označit příslušné datum návštěvy.
 


Další podobné články