DB Schenker spolupracuje se společností Magento na posílení nabídky e-commerce služeb

Logistika | 06. 03. 2019

Společnost DB Schenker uzavřela strategické partnerství se společností Magento, jedním z předních světových poskytovatelů e-commerce platforem, aby společně pomohly malým a středním firmám rozšířit své služby.

 
Kombinace zkušeností DB Schenker s globálními logistickými trhy a flexibility e-commerce platformy Magento poskytne maloobchodníkům hladké propojení internetového obchodu a skladu DB Schenker. Tato služba, dostupná prostřednictvím obchodu Magento Marketplace, přináší rychlý, pohodlný a výhodný způsob, jak propojit internetové obchody a skladovací služby.

Partnerství vzniklo na základě rostoucí poptávky zákazníků po sledování objednávek z internetových obchodů. Nabízené řešení pokrývá také veškeré související skladové činnosti, zejména pickování, balení a aktualizaci stavu zásilek napříč celým dodavatelským řetězcem.

“V DB Schenker aktivně investujeme do nových produktů a kanálů, a proto se těšíme na spolupráci s firmou Magento, abychom společně nastavili nové standardy v globálním řízení dodavatelského řetězce,” říká Jochen Thewes, CEO společnosti Schenker AG. “Pevně věřím, že naše nové řešení pomůže významně zlepšit e-commerce podnikání našich zákazníků.” 

Zákazníci budou moci využívat síť poboček společnosti DB Schenker, díky které zvýší svůj potenciál na poli doručování objednávek z internetových obchodů. Jako strategický partner poskytne společnost Magento obchodníkům flexibilní systém nákupních košíků založený na technologii open source.

„S potěšením vítáme DB Schenker jako našeho nejnovějšího globálního logistického partnera a těšíme se na to, jak našim obchodním partnerům společně zajistíme kompletní a hladké fungování internetových obchodů,” řekl Ryan Murden, ředitel Business Development ve společnosti Magento Commerce.

Nové partnerství se společností Magento podtrhuje cíl DB Schenker stát se předním globálním poskytovatelem v oboru e-commerce logistiky.


Nový modul "Warehouse Manager" je nyní k dispozici zdarma přes obchod Magento Marketplace. Více informací naleznete na následujícím odkazu: https://marketplace.magento.com/dbschenker-module-logistics.html