Amazon vytvoří 180 nových pracovních míst pro specialisty informačních systémů

IT | 05. 02. 2016

Amazon oznámil, že v České republice přijme 180 zaměstnanců, kteří vytvoří nový tým specialistů informačních systémů. Pražský tým bude mít za úkol pomoci Amazonu naplňovat dlouhodobý cíl – být tím nejdůvěryhodnějším a nejbezpečnějším internetovým obchodem.

Dave Rockett, ředitel celosvětového provozu divize TRMS, tento klíčový nábor hodnotí následovně: „Jsem nadšen z rozhodnutí začlenit tento nový tým do naší celosvětové sítě. Jako součást našich globálních operací bude pražský tým svou odborností a talentem zdrojem vynikajících služeb našim zákazníkům po celém světě. Praha nám nabízí možnost vybírat nové posily mezi těmi nejtalentovanějšími, nejkvalifikovanějšími a nejprofesionálnějšímilidmi v Evropě. Výhody našeho rozhodnutí vidíme již nyní v kvalitě a množství zájemců o různé pozice, které nabízíme.“

Vítám investory, kteří přinášejí nejen místa pro nízko kvalifikované, ale také místa pro vysokoškolsky vzdělané lidi,“ uvedla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová.

Amazon již zahájil náborový proces odborníků určených nejen na klíčové manažerské pozice, ale také na pozice kontrolorů kvality a specialistů zajišťujících provoz na každodenní bázi. První členovénového pražského týmu by měli přibýt v dubnu. Úspěšní kandidáti na nabízené pozice musejí plynně hovořit anglicky a k tomu německy, francouzsky či italsky.
 


Další podobné články