Expresní logistika | 09. 08. 2012

(Mediafax) - Vlastní e-shop, ve kterém mají zákazníci možnost objednat si širokou paletu obalového materiálu pro zasílání balíků i dopisů, otevřela Česká pošta. Podle vyjádření pošty nabízí nový internetový obchod i další doplňkové zboží jako například pohlednice, knihy a společenské hry.

Vedle klasické platební metody (dobírka, převodem) je od 1. srpna možné platit také nejběžnějšími platebními kartami prostřednictvím platební brány PayU. V současné době může zákazník e-shopu České pošty zaplatit prostřednictvím platebních karet Visa a MasterCard.

"Platby kartou nebo rychlým bankovním převodem představují velmi jednoduchý, rychlý a zcela bezpečný způsob placení, který může zákazníkům významně urychlit dodání požadovaného zboží,“ uvedl ředitel společnosti PayU ČR Gabriel Kalapoš s tím, že peníze od kupujícího má e-shop na účtu v řádu několika sekund a zboží tak může ihned odeslat.

Komfortem pro zákazníka internetového obchodu České pošty je doručení vybraného zboží až "do ruky" nebo možnost vyzvednutí na vybrané poště. V e-shopu si může vedle dopisních obálek, balíkových krabic různých velikostí, pohlednic, přání či peněžních poukázek nakoupit také například společenské hry, hračky, knihy pro děti i dospělé nebo třeba DVD.

Česká pošta je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky. Podle aktuálních informací zaměstnává 34 374 lidí.


Další podobné články