Skladování | 29. 07. 2009
Dokonalé místo, skvělé vybavení a připravenost pro zákazníky. Takto se dá charakterizovat komplexnost skladů společnosti Čechofracht. Tato společnost nabízí nejen sklady, ale i komplexní, individuální řešení pro své partnery.

Vybavenost skladů demonstruje Praha – Dobrovíz, kde jsou prostory daňového skladu pod neustálým kamerovým dozorem, proto je zde bezpečně uskladněné i cennější zboží. Výhodami nového logistického centra Čechofrachtu jsou bezesporu také blízkost mezinárodního letiště v Ruzyni, pražského okruhu či silničních tahů R6 a R7 a napojení na železniční vlečku.

Komplexnost, vše na jednom místě, efektivní využití místa a času. Atributy, které vyhledávají nájemci skladů. „Chceme co nejvíce služeb na jednom místě, které nám usnadní práci. Vše by mělo být pod jednou střechou a tuto služby požadujeme. Rozhodující je také míra profesionality. Rádi bychom co nejvyšší kvalitu za co nejpřijatelnější cenu. A toto nám právě nabízí sklady Čechofrachtu,“ uvedl jeden ze zákazníků společnosti Čechofracht.

„Veškeré naše sklady se nachází nejčastěji u strategických lokalit, kde očekáváme potřebu skladových prostor. Snažíme se nabídnout veškeré vybavené, které je třeba pro bezproblémové uskladnění a ostatní služby s tím spojené,“ uvedl obchodní ředitel společnosti Čechofracht Miloš Müller.

Čechofracht disponuje také velkými skladovými prostory na Slovensku – Přístav Bratislava, či Žilina, v ČR to jsou zejména Olomouc, Praha Hostivař, či Plzeň. „Počítáme s tím, že budeme i nadále růst a zvyšovat kvalitu a dostupnost našich skladů,“ dodává Müller.

Hlavními partnery společnosti při využívání skladů jsou zejména Konica Minolta, Hannah, Agip a mnoho dalších.

Čechofracht a.s. je jedním z největších poskytovatelů logistických a spedičních služeb v ČR. V oboru působí déle než 50 let. Se svými dceřinými společnostmi BlueTrucks, s.r.o., a SPEDI-TRANS Praha, s.r.o., tvoří skupinu Čechofracht Group, která poskytuje široké spektrum dopravně-logistických služeb – silniční, železniční, námořní a leteckou dopravu a přepravu, sběrnou službu, distribuci, celní deklaraci a logistiku.
Skupina má více než 400 zaměstnanců. V roce 2007 zaznamenala obrat 4,9 mld. Kč a v zahraničí má další tři dceřiné společnosti.